Spor Ayakkabıları Makinede Yıkamadan Temizleyebilirsiniz.

Her seferinde çamaşır makinesinde yıkayarak spor ayakkabılarımızın çok daha çabuk eskimesini göze alıyoruz. Kirlenmiş spor ayakkabıların temizliğini artık dert etmeyeceksiniz. Artık Maxil Kil Blok Temizleyici var!

Her tür spor ayakkabı temizliğinde, çamaşır makinesinde yıkamadan eşsiz ve kalıcı temizlik sağlamak mümkün. İster bez, ister suni deri olsun, spor ayakkabılarınızı Maxil Kil Blok Temizleyici ile kolayca temizleyebilirsiniz. Spor ayakkabılarınızın üzerinde oluşan her tür lekeyi, inatçı çimen lekesi de dahil, zorlanmadan çıkarabilirsiniz.

Maxil Kil Blok Temizleyicinin süngerini ıslatın, sünger yardımıyla kil bloğa ovalayarak sürün ve süngerle spor ayakkabınızı silin. Tüm bez, deri, süet yüzeylere güvenle uygulayabilirsiniz. Spor ayakkabınızı Maxil Kil Blok Temizleyici ile temizledikten sonra kuru bir mikrofiber bezle silin. Hem tertemiz olduğunu hem de pırıl pırıl parladığını göreceksiniz. Kimyasal içermeyen, doğal kil özlü Maxil Kil Blok Temizleyici ile eşyalarınıza zarar vermeden doğal ve güçlü temizliğin keyfini sürün.