Maxil Marine Kil Blok

Maxil Marine Kil Blok Temizleyici ve Parlatıcı

Online Satış Noktaları İçin Tıklayın

Maxil Marine Kil Blok Temizleyici ve Parlatıcı, jelkot, fitingler, usturmaçalar, camlar, şişme botlar, döşemeler, tavan döşemeleri, mutfak ve klozet dahil tekne ve yatların her yerinde inatçı kirleri ve lekeleri temizlemek için kullanılır. Kirleri kolayca ve yüzeye zarar vermeden temizler. Yüzeyi matlaştırmadan koruyucu bir tabaka bırakır.

Doğal bileşenlerden oluşan Maxil Marine Kil Blok Temizleyici ve Parlatıcı tamamen geri dönüşümlüdür. Toksit değildir. Fosfat ve zararlı kimyasallar içermez.

Maxil Marine Kil Blok Temizleyici ve Parlatıcı fiberglas yüzeylerdeki kahverengi su, pas ve yosun lekelerini, egzoz ve siyah yağmur izlerini çizmeden temizler.

Maxil Marine Kil Blok Temizleyici ve Parlatıcı ile Neleri Temizleyebilirsiniz?
Fiberglass, paslanmaz çelik, alüminyum, krom, akrilik gibi tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Mutfakta; tezgah, evye, fırın, tencere ve tavaların temizliğinde kullanılabilir. Banyoda; duşakabin, fayanslar ve seramikler, derzler, armatürlerin temizliğinde kullanılabilir.

Maxil Marine Kil Blok Temizleyici ve Parlatıcı Nasıl Kullanılır?
Maxil Marine Kil Blok Temizleyici ve Parlatıcının özel süngerini ıslatın ve üzerini kil blok ile kaplayın. Kirli yüzeyi ovarak temizleyin. Daha sonra suyla durulayın. En iyi sonuçlar için kuru bir mikrofiber bezle silin. Kullanımdan sonra kabı kapatmadan süngerin kurumasını bekleyin.
Kullanmadan önce yüzeyin dayanıklılığı için görülmeyecek bir kısımda test edin.