Koku Giderici Hijyen Sprey

Maxil Çok Amaçlı Hijyenik Sprey

Maxil Çok Amaçlı Hijyenik Sprey çok yönlü bir hijyen ürünüdür. Havada ve yüzeylerde hijyen sağlar ve temizler, kötü kokuları yok eder. Yüzeylerde oluşmuş küfü ve küf lekelerini de temizler.

Maxil Çok Amaçlı Hijyenik Sprey insanın bağışıklık sistemine dayanan ve doğaya özdeş etki etme prensibi baz alınarak üretilmiştir. Doğaya özdeş formülü sayesinde cilt dostudur.

Zararlı maddeler, alkol ve tensit içermez. %100 biyolojik olarak parçalanabilir. Aynı zamanda havadaki alerjenleri sorun olmaktan çıkarır.

Maxil Çok Amaçlı Hijyenik Sprey Nerelerde Kullanılır?
Evde, hastanede, okulda, işyerlerinde, huzurevlerinde, otellerde, kreşlerde, spor salonlarında, saunalarda, havuzlarda, restoranlarda, camilerde, catering sektörü gibi yerlerde hijyen sağlaması ve ortamlardaki kötü kokuların giderilmesi için kullanılır.

Maxil Çok Amaçlı Hijyenik Sprey mutfaklardaki tezgahlarda, gıda ve içeceklerin üretilmesi ve tüketilmesi ile ilgili aletler ve kaplarda, banyo yüzeylerinde, klozetlerde, duş perdelerinde ve diğer tüm yüzeylerde hijyen sağlamada kullanılır.

Eşyalar üzerine sinmiş ağır kokuları, ortamdaki yemek, ızgara ve sigara kokularını, ayakkabı kokularını yok eder. Evcil hayvan kulübelerinde, hayvan barınakları ve kafeslerinde, çöp kovalarında kötü kokuları giderir.